II Pchli Targ

Już w najbliższą sobotę zapraszam wszystkich do Parku Miejskiego (płyta boiska) na II Tarnogórski Pchli Targ. Zapraszamy wszystkich kupujących oraz sprzedających, jak i rodziców z dziećmi, ponieważ oprócz głównego punktu spotkania zostaną przygotowane liczne animacje dla dzieci - tak jak miało to miejsce podczas pierwszej imprezy - 11 lipca.

Pchli targ organizowany jest przez Urząd Miasta Tarnowskie Góry oraz Tarnogórską-Rodzinkę.pl. ...a już w przyszły weekend kolejne Śniadanie na Polanie! :)

Plan atrakcji na Pchlim Targu:
Gry podwórkowe dla dzieci i rodziców z BeClever Szkoła Językowa,
Malowanie Twarzy z Studio 5,
Warsztaty rękodzieła dla dzieci z Pasjomatką,
Spółdzielnia Socjalna Familia z gadżetami,
Zumba Kramik z gadżetami,
Wystawa zdjęć FotoartGrafika,
Młody Konstruktor z robotami LEGO.

9.30 – Zumba dla dzieci z Kasią Trybel
10.30 – Zumba i hip hop dla dzieci z Galerią Fitnessu
11.00 – ‚Migaj z kotką Migotką’ zabawy dla dzieci z językiem migowym
11.30 – Podchody z BeClever REWANŻ
12.30 – Językowe zabawy z chustą
13.00 – Zumba dla dorosłych z Kasią Trybel

Zapraszam serdecznie w imieniu swoim ...oraz Tarnogórskiej Rodzinki.pl :)

Zachęcam do odwiedzenia strony wydarzenia.

Na koniec chciałbym zachęcić wszystkich zainteresowanych do współpracy! Zależy nam na jak najbogatszej ofercie atrakcji towarzyszących głównemu wydarzeniu. Szczególnie mile widziane są firmy o profilu ukierunkowanym na kreatywny rozwój dzieci i młodzieży …zresztą jaki sami Państwo pewnie zauważyli, z wydarzenia na wydarzenia ogrom atrakcji jest coraz to większy!:)
Śniadanie na polanie

Już w najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich na wspólne śniadanie na polanie:) Zapraszamy na polanę przy placu zabaw w Parku Miejskim od godz. 9.00 do 14.00 na gry, zabawy i animacje dla najmłodszych, ćwiczenia dla starszych (joga, pilates) oraz poczęstunek (kawa i coś do "przegryzienia"), który przygotują tarnogórskie restauracje i kawiarnie.

Śniadanie na polanie podobnie jak Pchli Targ organizowany jest przez Urząd Miasta Tarnowskie Góry oraz Tarnogórską Rodzinkę.pl. Jest to już kolejne większe wydarzenie które przygotowujemy jako Tarnogórska Rodzinka:)

Zapraszam serdecznie w imieniu swoim ...oraz jak zawsze Tarnogórskiej Rodzinki.pl :)

Zachęcam do odwiedzenia strony wydarzenia, gdzie można zapoznać się z pełnym planem imprezy.
Pchli Targ

Już w najbliższą sobotę zapraszam wszystkich do Parku Miejskiego (płyta boiska) na I Tarnogórski Pchli Targ. Zapraszamy również rodziców z dziećmi ponieważ oprócz głównego punktu spotkania zostaną przygotowane liczne animacje dla dzieci. Pchli targ świetnie sprawdza się Miasteczku Śląskim, gdzie powoli staje się stałym elementem lokalnego kalendarza ...proszę zobaczyć jak to u nich wygląda - Stowarzyszenie Góra Jerzego w Miasteczku Śląskim.

Pchli targ organizowany jest przez Urząd Miasta Tarnowskie Góry oraz Tarnogórską Rodzinkę.pl. Jest to już drugie większe wydarzenie które przygotowujemy jako Tarnogórska Rodzinka ...pamiętacie jeszcze Tarnogórski Dzień Rodziny? :)

Zapraszam serdecznie w imieniu swoim ...oraz Tarnogórskiej Rodzinki.pl :)

Zachęcam do odwiedzenia strony wydarzenia.
JOW-y

W dniu 17 czerwca 2015r. Rada Miejska w Tarnowskich Górach na wniosek grupy radnych przegłosowała projekt uchwały w sprawie apelu do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej o wprowadzenie 460 jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu. Z pośród 22 radnych obecnych na sali, 20 oddał głos za, 2 dwóch było przeciwnych. Miło mi wspomnieć w tym momencie o fakcie, iż byłem inicjatorem tej uchwały. Od lat jestem gorącym zwolennikiem wprowadzenia w Polsce JOW-ów. W 2013 roku koordynowałem zbiórkę podpisów na rzecz wprowadzenia w Polsce jednomandatowych okręgów wyborczych (Ruch Jow - ZMIELENI). Uważam, że jednomandatowe okręgi wyborcze to prosty, a zarazem bardzo sprawiedliwy wybór posłów na Sejm RP. Raz na cztery lata rozliczymy konkretną osobę, a nie partię polityczną. Poseł będzie czuł zdecydowanie większą odpowiedzialność w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków i składanych obietnic, a sami wyborcy raz na cztery rata będą mogli rozliczyć takiego posła z wykonanej pracy na rzecz ich lokalnej społeczności.

Temat powyższej uchwały był także poruszany w Informacjach 7 Dni z dnia 18.06.2015r. Zachęcam do obejrzenia ...i udziału we wrześniowym referendum.
Tarnogórski Dzień Rodziny

Zapraszam w najbliższą sobotę (13.06) do TCK na Pierwszy Tarnogórski Dzień Rodziny, którego jestem współorganizatorem:) W połowie 2014 roku, wspólnie z przyjaciółmi zainicjowaliśmy grupę nieformalną „Tarnogórska Rodzinka.pl”. W ramach inicjatywy planowaliśmy organizować warsztaty, prelekcje wspomagające rozwój kulturalny i edukację dzieci – Dzień Tarnogórskiej Rodziny to efekt naszej pracy;)

Zachęcam do zapoznania się z nasza stroną oraz profilem na facebook’u. Znajdą tam Państwo szczegółowy plan wydarzenia oraz listę wystawców …a ta jest naprawdę długa! Oprócz szeregu szkół językowych, punktów przedszkolnych i firm o wielu innych profilach działalności, warsztaty zaprezentuje m.in. Młody Konstruktor, Krav Maga na Maxa, SYNAPSA – Dogoterapia. Ratownicy ZHPTG przygotują szkolenie pierwszej pomocy. Za zajęcia animacyjne dla dzieci, gry, zabawy, karaoke, odpowiadać będą m.in. harcerze oraz nauczyciele i uczniowie z Gimnazjum nr 4.

Będzie się działo! Serdecznie zapraszam!

…no i działo się! Zapraszam do galerii Maćka Goryla i FotoartGrafika.


NIVEA - Głosujemy na Tarnowskie Góry!

W ostatni tydzień głosowania jesteśmy na drugiej pozycji!...mimo wszystko kilkamy dalej! Musimy utrzymać naszą pozycje! Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę Waszych głosów. Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Głosujemy na Tarnowskie Góry (czyli ul. Bałkańską), czas na głosowanie do 31 maja!

Więcej informacji na stronie NIVEA - głosujemy!


BUDŻET PARTYCYPACYJNY po raz drugi!

Już po raz drugi mieszkańcy naszego miasta mogą zgłosić, a następnie wybrać inwestycję do zrealizowania w ramach budżetu partycypacyjnego. Budżet podobnie jak zeszłym roku wynosi pół miliona złotych! Propozycje może złożyć każdy mieszkaniec Tarnowskich Góry, który do wniosku dołączy poparcie co najmniej 15 pełnoletnich mieszkańców miasta. Termin składania propozycji rozpoczął się dziś i upływa 30 maja. Zwycięski projekt poznamy we wrześniu. Zachęcam Państwa do kreatywności! :)

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu - Tarnowskie Góry Urząd Miasta


strona :  1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |