Fotografie Henryka Kościelnego


Fotografie Henryka Kościelnego
Nazywam się Henryk Kościelny urodziłem się i mieszkam w Tarnowskich Górach. Ukończyłem Technikum Leśne w Brynku. Przyrodą interesuje się od dzieciństwa. Jestem członkiem Górnośląskiego Klubu Ornitologicznego i Polskiego Klubu Ekologicznego. Współpracuję z Uniwersytetem Wrocławskim oraz Instytutem Ochrony Przyrody PAN w Krakowie, a także z Działem Przyrody przy Muzeum Górnośląskim w Bytomiu. W moim dorobku jest szereg publikacji przyrodniczych.


[ czytaj więcej.. ]


Reprodukcje autorstwa Ewy Dzik


Reprodukcje autorstwa Ewy Dzik
Ewa Dzik - absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W roku 2001 ukończyła studia o specjalności konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej. Zajmuje się konserwacją malarstwa sztalugowego i ściennego, rzeźby polichromowanej. Wykonuje kopie obrazów w dowolnej technice.


[ czytaj więcej.. ]


Grafiki Patrycji Pudełek


Grafiki Patrycji Pudełek
Zaabsorbowały mnie relacje damsko - męskie, namacalne ze swoimi czułostkami i lukrowanymi deklaracjami oraz obezwładniające ze swoimi śmiałymi, wręcz bezczelnymi cięciami. Słowo żyletka stała się substytutem stosunków, otwartego i prawdziwego dyskursu międzyludzkiego. Choroba tego dyskursu objawia się nam poprzez analizę prawidłowości i wypaczeń emocjonalnych, poszukiwań bezpiecznej enklawy, przy jednoczesnym konsumowaniu kodów, które określają nasz styl bycia i życia.


[ czytaj więcej.. ]


Stajenka w kościele pw MB Uzdrowienie Chorych; Tarnowskie Góry

Laponia TG: imprezy dla dzieci na rynku; Tarnowskie Góry

Chór Starostwa Powiatowego: Tarnogórzanie śpiewają kolędy

Jarmark świąteczny w Radzionkowie

Otwarcie winiarni Sedlaczek po remoncie; Tarnowskie Góry

V Konkurs Sztuki Intuicyjnej im. Juliusza Marcisza "Śląskie Beboki" w CKS

strona :  1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |