Serce dla Natalii - aukcja charytatywna i koncert: 10 grudnia

Natalia, uczennica tarnogórskiego Zespołu Szkół Arystyczn- Projektowych, od roku zmaga się z niezwykle trudnym do wyleczenia nowotworem rdzenia kręgowego. Zawiodły tradycyjne metody leczenia, zawidła chemioterapia i radioterapia. Rodzice Natalii poszukują dalszych metod leczenia. Szansą jest wyjazd do specjalistycznej kliniki za granicę. Natalia, pomimo wielkiego cierpienia, zachowuje optymizm. Jest bardzo dzielna i pełna nadziei. Marzy o powrocie do szkoły, zajęciach rysunku i malarstwa, rzeźby.

Specjalnie dla niej - w czwartek, 10 grudnia - organizujemy aukcję prac plastycznych. Miejsce akcji: Pałac w Rybnej (Tarnowskie Góry, Powstańców Warszawskich 83), początek -godzina 17.00, licytowane będą prace uczniów, nauczycieli i przyjaciół ZSA-P: obrazy, grafiki, rzeźby, fotografie, odbędzie się także koncert - serdecznie zapraszamy.

SERCE DLA NATALII – KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC!

Każdy z nas może pomóc Natalii, uczennicy naszej szkoły, w spełnieniu jej marzeń i rozpoczęciu nowego życia. Liczy się nawet najdrobniejsza kwota wpłacona na konto Fundacji "Iskierka" na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.
nr konta:
ING Bank Śląski
76 1050 0099 6781 1000 1000 0481

Można tez przekazać Natalii 1 procent podatku
KRS 0000248546
cel szczegółowy: Natalia Wyrzykowska