Sparing: Piast Ożarowice - Piast Gami-Pack Sosnowiec

Sparing rozgrywany w sobotnie przedpołudnie pomiędzy Piastem Ożarowice, a Piastem Gami-Pack Sosnowiec zakończył się wynikiem remisowym 1-1. Nie wszyscy zawodnicy drużyny gości dojechali na czas rozpoczęcia spotkania. W związku z tym w drużynie z Sosnowca od początku wystąpił m.in trener Piasta Ożarowice - Rafał Dulęba. W pierwszej połowie optyczną przewagę miał zespół gospodarzy jednak dobrze zorganizowana obrona gości skutecznie uniemożliwiała stworzenie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Sosnowiczanie nastawili się na grę z kontry czego efektem była jedna z akcji, po której sędzia zdecydował o podyktowaniu rzutu karnego za zagranie ręką. Rzut karny na bramkę zamienił... trener drużyny gospodarzy - Rafał Dulęba.

Ofensywna gra Piasta Ożarowice przyniosła efekt w drugiej połowie gdzie po akcji Daniela Kocota, piłkę na 10 metrze otrzymał Krzysztof Puza i spokojnym strzałem w lewy dolny róg bramki wyrównał wynik meczu. Do końca spotkania drużyna gospodarzy miała jeszcze parę sytuacji ale nie udało się pokonać dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza rywali.

Skład Piasta Ożarowice: Michał Koj, Michał Góra, Rafał Machura, Kamil Furtak, Kamil Stuczeń, Mateusz Gubała, Bartosz Osuch, Krzysztof Puza, Wojciech Łukasik, Dawid Kańtoch, Piotr Kocot.

Grali również: Mateusz Przybylak, Dawid Kocot, Michał Trefon, Marcel Duda, Szymon Słania.