KS Piekary Śląskie wygrywa w meczu u siebie z Piastem Ożarowice 5:0 (2:0)

Od samego początku przewagę miał zespół gospodarzy. Raz co raz, gospodarze niepokoili obronę oraz bramkarza Piasta - Michała Koja, który parę razy w pierwszej połowie uratował nasz zespół przed większą ilością straconych bramek. Pierwsza bramka padła po uderzeniu z woleja Daniela Jóźwika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Drugą bramka padła po pięknym strzale z około 25 metra. Strzelcem bramki był Paweł Franiel.

Po przerwie, Piast parę razy zagroził bramce gospodarzy. Między innymi po strzale z około 20 metrów Tadeusza Bąbika, piłka trafiła w poprzeczkę. Około 70 minuty bardzo ładnie uderzył również Paweł Białas, lecz piłka po jego strzale trafiła w słupek bramki gospodarzy. Mimo tych sytuacji KS Piekary Śląskie miał przewagę również w tej połowie, co potwierdził strzeleniem jeszcze trzech bramek. Bramka na 3:0 padła po niedokładnym wybiciu piłki przez bramkarza gości. Futbolówka trafiła do Grzegorza Mazika, który nie miał problemu z wykończeniem tej sytuacji. W 77 minucie gospodarze po kombinacyjnej akcji strzelili kolejnego gola. Po podaniu wzdłuż pola karnego do piłki doszedł Dawid Maciejok, strzelając bramkę z najbliższej odległości. Wynik ustalił w 89 minucie, po raz drugi już w tym spotkaniu, Grzegorz Mazik.