Czarni Kozłowa Góra wygrywają z Piastem Ożarowice 3:2 (1:1)

Mecz od początku obfitował w wiele pojedynków w środkowej strefie boiska. Zawodnicy obu zespołów nie odstawiali nóg, przez co spotkanie było dosyć ostre. Od pierwszych minut to Piast stwarzał sobie dużo sytuacji podbramkowych. Dawid Kańtoch oraz Piotr Kocot co chwile nękali, swoimi akcjami, obrońców gospodarzy. Mimo kilku sytuacji, formacji ofensywnej gości, nie udało się strzelić bramki. Czarni Kozłowa Góra pierwszą okazję stworzyli sobie w 30 minucie meczu. Po strzale z rzutu wolnego piękną paradą popisał się Michał Koj, ratując Piast od straty bramki. Interwencja skończyła się niestety kontuzją i wymuszona była zmiana. Do bramki gości wszedł Aleksander Cogiel. Świetnego wykonania rzutu wolnego pozazdrościł gościom Bartosz Osuch. Obrońca Piasta podszedł do wolnego z okolic 30 metra i potężnym strzałem wyprowadził gości na prowadzenie. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze wyrównali wynik spotkania również po rzucie wolnym. Strzelcem bramki był Rafał Przerwa.

Po przerwie gra nie zmieniła się. Mecz pełen był walki. Tym razem Damian Fritsch wykorzystał ponownie stały fragment gry i gospodarze wyszli na prowadzenie 2:1. Mimo kilku okazji Piast nie potrafił wyrównać spotkania. Sytuacje zemściły się 5 minut przed końcem meczu. Damian Fritsch strzelił kolejną bramkę po rzucie wolnym. Piast wyrównał jeszcze minutę przed końcem spotkania lecz nie potrafił już urwać ani punktu z Kozłowej Góry.

Skład Czarnych: Mariusz Stempniak - Damian Fritsch, Mateusz Guldziński, Denis Kurzac, Rafał Przerwa(Damian Dylong), Mateusz Przewieźlik(Sebastian Sprot), Mateusz Róża, Artur Skutnik, Marcin Surowiec(Adrian Musialik), Marcin Wieczorek, Patryk Żalek

Ławka: Krzysztof Grabiński, Mateusz Kowolik, Bartłomiej Lizurek, Łukasz Musialik,

Trener: Adrian Szastok

Skład Piasta: Michał Koj (Aleksander Cogiel) - Paskał Łukowiak (Rafał Dulęba), Bartosz Osuch, Dawid Dąbrowski, Michał Góra, Kamil Frączek, Tadeusz Bąbik, Dawid Hajda, Mateusz Gubała(Kamil Stuczeń), Piotr Kocot, Dawid Kańtoch(Kamil Furtak)

Ławka: Szymon Dyszy, Dawid Kocot, Kamil Cichoń,

Trener: Rafał Dulęba

Kierownik Michał Woźniak

Bramki:

32' 0:1 Bartosz Osuch
45 +1' 1:1 Rafał Przerwa
55' 2:1 Damian Fritsch
85' 3:1 Damian Fritsch
90' 3:2 Bartosz Osuch (asysta Rafał Dulęba)