Bodyguard


Na ulicach chińskiego miasta Kunming, stolicy prowincji Yunnan, można spotkać jeżdżącego na owczarku alzackim Wangcai kota Mimi.

Pies i kot, którzy mieszkają z emerytowanym policjantem Xu JIn od dawna się przyjaźnią. Śpią i jedzą razem a także spędzają ze sobą każdą chwilę. Bardzo często wychodzą na spacery po mieście.

Na te spacery Xu Jin wkłada Wangcai okulary i taśmą z rzepami przypina do łapy telefon komórkowy. Zwierzęta przychylnie nastawione są do ludzi i często się zdarza, że pozują turystom do zdjęć .

Na pomysł jeżdżenia na psim grzbiecie wpadał Mimi. Kiedy Xu Jin zabierał Wancai na spacery Mmi była bardzo smutna Xu Jin kupił więc i dla niej smycz i zaczął ją także zabierać na spacery. Po jakimś czasie kotka wpadła na pomysł, że może się nie męczyć marszem a wygodnie sobie jeździć na psim grzbiecie. Wangcaią. nie tylko wozi Mimi ale także opiekuje się nią i jest jej obrońcą.

Przyjaźń tej cudownej pary jest kolejnym przykładem na to, że przyjaźń pomiędzy psem i kotem jest możliwa, i że zwierzęta tworzą własne wspólne rytuały i zasady przyjaźni .

Niech kot będzie z Wami