Sierż. Sebastian Golicz z Radzionkowa dzielnicowym roku


Jednym z wielu zadań Policji jest zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, między innymi poprzez budowanie i utrzymywanie więzi ze społeczeństwem. Ogromną rolę odgrywają w tym zakresie policjanci pionu prewencji, wśród których znajdują się dzielnicowi. W tym tygodniu w tarnogórskiej komendzie odbyło się podsumowanie konkursu na dzielnicowego roku 2012.

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach zakończyła konkurs na najlepszego dzielnicowego roku 2012 w powiecie tarnogórskim. Konkurs trwał przez dwa miesiące tj. luty-marzec br. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem elektronicznej ankiety umieszczonej na naszej stronie internetowej oraz można było oddawać głosy w komendzie i komisariatach do specjalnie przygotowanych skrzynek. Podczas tych dwóch miesięcy łącznie oddano prawie 3000 głosów na wszystkich 31 dzielnicowych. Ponadto we współpracy z lokalnymi mediami rozpowszechniono niniejszą ankietę i możliwość zagłosowania. Informacje te pojawiły się również na stronach internetowych Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.
Należy nadmienić, że dzielnicowi byli oceniani tylko i wyłącznie na podstawie oddanych głosów.
Komendant Powiatowy Policji podinsp. Andrzej Wystalski wyróżnił 5 niżej wymienionych dzielnicowych, którzy w głosowaniu zdobyli najwięcej głosów.

1. miejsce sierż. Sebastian Golicz z Komisariatu Policji w Radzionkowie,
2. miejsce asp. Stanisław Kotwin z Komisariatu Policji w Kaletach,
3. miejsce asp.szt. Adam Ćwieląg z Komisariatu Policji w Tworogu,

oraz

4. miejsce mł.asp. Michał Brzezina z Komisariatu Policji w Pyrzowicach,
5. miejsce asp.szt. Sławomir Radwan z Rewiru Dzielnicowych KPP Tarnowskie Góry,

Starosta Tarnogórski Lucyna Ekkert wręczyła nagrody dla najlepszych dzielnicowych. Nagrody wręczyli także Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusz Czech oraz Burmistrz Miasta Radzionków dr Gabriel Tobor.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział w rankingu poprzez głosowanie w niniejszej ankiecie.

aspirant sztabowy mgr Rafał Biczysko
Oficer Prasowy Komendy Powiatowrj Policji w Tarnowskich Górach

zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach