Innowacje w smartfonach Honor

Jeszcze niedawno cieszyliśmy się z możliwości przesłania z jednego telefonu na inny dzwonka polifonicznego lub tapety. Dzisiejsze telefony mają znacznie więcej funkcji, które pozwalają przy pomocy jednego urządzenia realizować zdecydowanie więcej czynności. Już nie służą nam głównie do dzwonienia i pisania sms’ów. Możliwość robienia zdjęć czy oglądania filmów to funkcje, które w nowoczesnych urządzeniach telefonicznych uznawane są za oczywiste. Technika jednak wciąż idzie do przodu i każdego roku realizowane są nowe pomysły, z których my, zwykli użytkownicy mamy okazję korzystać.

Co zobaczymy w najnowszych smartfonach?

Posiadanie urządzenia zawsze pod ręką daje możliwość robienia zdjęć i uwieczniania ulotnych momentów praktycznie w każdym momencie. Niekiedy jednak zdarza się, że chęć szybkiego uchwycenia sytuacji na fotografii sprawia, że zdjęcie wychodzi rozmazane, a my nie mamy możliwości wykonania kolejnego. I tu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, których kiedykolwiek spotkała taka sytuacja. Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników proponuje zastosowanie w urządzeniach funkcji, przy użyciu których będzie można wyostrzyć fotografię już po jej wykonaniu. Model smartfona Honor 8 pozwala w pierwszej kolejności uchwycić dany kadr, a dopiero później wybrać stopień wyostrzenia poszczególnych jego elementów.

Kolejną innowacją jest możliwość inteligentnej obsługi sprzętów RTV przy pomocy smartfona, który może stać się zwykłym pilotem. Na rynku pojawia się coraz więcej sprzętów domowych, które są w pełni kompatybilne z urządzeniami innych marek zyskujemy możliwość sterowania posiadanymi przez nas sprzętami bez konieczności całkowitego zbliżania się do nich.

Zadbaj o swój sprzęt

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że smartfony w wielu sytuacjach zwyczajnie ułatwiają nam życie, jak również poniekąd utrudniają, w przypadku ich braku. Jeśli w naszej kieszeni chwilowo nie ma żadnego urządzenia to nagle okazuje się, że pilnie potrzebujemy zwyczajnie do kogoś zadzwonić, czy wykonać fotografię, której treść będzie nam niezbędna po upływie czasu. Dzisiejsze urządzenia prezentują swoim użytkownikom mnóstwo interesujących funkcji, lecz również łatwo ulegają zniszczeniu, np. w przypadku upadku telefonu na beton najprawdopodobniej na jego wyświetlaczu pojawi się rysa. Dlatego właśnie warto zabezpieczyć się przed tego rodzaju wypadkami i wykupić mobile phone insurance, dzięki któremu w momencie uszkodzenia smartfonu wypłacone zostanie nam odszkodowanie, które pokryje koszty ewentualnej naprawy. Dodatkową zaletą jest, że polisa gwarantuje wypłatę odszkodowania również w przypadku kradzieży ubezpieczonego urządzenia.