Kama: Walentynkowo


Za niedługo Walentynki więc może warto pomyśleć o własnoręcznie zrobionej kartce walentynkowej. Nie trzeba wyjątkowych zdolności aby ją wykonać a własnoręcznie wykonana kartka jest wyjątkowa, bo nikt takiej samej nie dostanie.

Tym razem do zrobienia kartek wybrałam gotowe elementy: serca z pianki, różne serca i litery na podkładzie z filcu.

Serca z pianki można wyciąć samodzielnie z pianki w arkuszach. Duże piankowe serca modą stanowić bazę kartki (nie trzeba niczym podklejać) i można na nich napisać parę słów używając do pisania markera do CD. Bazą kartki może być także każdy dowolny papier. Ja wykorzystałam papier karbowany, papier czerpany i serwetki (serwetki trzeba nakleić na karton klejem do decoupage lub rozcieńczonym klejem wikol. Do naklejania pianki odpowiedni jest np. klej magic, wikol. Poniżej kilka przykładów kartek walentynkowych z piankowymi sercami i filcowymi elementami.

PS
W serwisie można znaleźć więcej walentynlowych kartek. Szczególnie polecam łatwe i szybkie do wykonania kartki z własnoręcznie malowanymi sercami http://www.tg.net.pl/temat/post/wlasnorecznie/1124/Kartki-Walentynkowe-2014-cd-szybkie-do-wykonania.