Dziękuję

http://kandydaci.tg2014.pl/

Za parę godzin cisza wyborcza, spieszę więc, żeby zdążyć z podziękowaniami.
Przede wszystkim dziękuję Jarkowi Ślepaczukowi – za to, że tak świetnie reprezentował Platformę Obywatelską w czasie kampanii wyborczej. Cieszę się, że nasz wybór okazał się tak trafny. Jestem pełen podziwu do tego, w jaki sposób Jarek podszedł do wyborów, jak szeroko konsultował swój program dla Tarnowskich Gór i dla efektu tych prac – propozycji rzetelnej, pozbawionej nierealnych obietnic, a jednocześnie dającej szansę rozwoju naszego miasta. Przede wszystkim gratuluję naszemu kandydatowi klasy, którą zachował w czasie kampanii (co nie było tak powszechne).
Bardzo dziękuję kandydatom Platformy Obywatelskiej (jestem dumny z list, które zgłosiliśmy) i osobom, które pracowały przy naszej kampanii.
Dziękuję też Przyjaznemu Samorządowi – za to, że zdecydował się nie wystawiać kandydata na burmistrza i poprzeć Jarosława Ślepaczuka już w I turze. Dziękuję więc m.in. Kazimierzowi Szczerbie, Janowi Grycowi, Januszowi Śnietce, Sławomirowi Wilkowi. Wiem, że oni w niedzielę zagłosują na Jarka. Mam nadzieję, że ich wyborcy również.
***
W niedzielę wybierzmy ludzi, którzy łączą i potrafią współpracować. Taki jest Jarosław Ślepaczuk. Wybierzmy rozwój, a nie stagnację.