Rodzina 5+ w Sejmie


autor Głogowski data 8 lutego 2015, 18:26
kategoria: kategoria główna ( Tomasz Głogowski)

Kończący się tydzień spędziłem w większości w Warszawie i to z całą rodziną, co oczywiście było sporym wyzwaniem logistycznym (fotorelację wrzucę później). Dodatkowo poza normalnymi obowiązkami wynikającymi z posiedzienia Sejmu, miałem sporo innych zajęć, m.in.:

- uzyskanie zgody Prezydium Klubu i rozpoczęcie procedury drobnej (ale sensownej) zmiany ustawy o samorządzie powiatowym
- wystąpienie w ramach pytań w sprawach bieżących: do ministra edukacji narodowej w sprawie realizacji przez gminy zajęć dodatkowych w przedszkolach (można je obejrzeć na https://www.youtube.com/watch?v=aG_HesVj2po)
- blisko czterogodzinne spotkanie u pani premier Ewy Kopacz poświęcone ratyfikacji tzw. Konwencji antyprzemocowej (napiszę o tym jeszcze szerzej)

Ponadto oczywiście konwencja Platformy Obywatelskiej, na której PO udzieliła poparcia w wyborach Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu.

Pomimo natłoku zajęć udało nam się wyskoczyć też na lodowisko na Stadionie Narodowym. Było ciekawie, bo zarówno córki, jak i ja mieliśmy łyżwy pierwszy raz na nogach.
wysłano z : http://www.tg.net.pl/blog/glogowski.php
wydruk z : http://www.tg.net.pl/blog/glogowski.php?id=7690