Lekko!


autor Alicja Kosiba-Lesiak data 26 lutego 2009, 22:51
kategoria: General ( Alicja Kosiba-Lesiak)

Ufff... koniec polityki! Wolę wolną wolę od ...


Samochód zajeżdża mi drogę, wyskakuje z niego facet = mieszkaniec - znam to. Pracujące łopatami przy wydobywaniu auta panie w kapeluszach - też spotkałam. Tzw. wypowiedzi ciężkiego kalibru w trakcie męskiego zajęcia czyli wypychania ze śniegu pojazdu - też mnie nie dziwią. Zdziwiło mnie natomiastb zdarzenie/objawienie, które miało miejsce wczoraj między godz. 16:28 a 17:58.


Opis:
godzina 16:28 - po kilku interwencjach mieszkańców i własnych w UM zatelefonowałam do firmy Wieczorek, która prowadzi Akcję Zima. Pan dyrektor Wojciechowski przyjął zgłoszenie i ... o godzinie 17:58 na zapomniane w tejże akcji ulice wjechał "ciapek" - wiecie, Ursus, z doczepionym nosem anty-śniegowym. I cztery, powtarzam, CZTERY razy ujeżdżał nawalony śnieg i troszkę go przesunął na boczki. Jest prawie OK   Utyskiwania, przynajmniej na jakiś czas zamilkną.  Panie dyrektorze, skuteczność Pana zasługuje na - DZIĘKUJĘ!


Dziękuję również Galerii Satyry NaTynku za zaproszenie na jutrzejszy benefis Tolusia Skupińskiego. Trójka moich znajomych też się stawi o 20-tej. Proszę o przysługę - może mała karteczka z napisem REZERWACJA znalazłaby miejsce na jakimś stole zanim tłum zatrzęsie wnętrzem Klubu 22? 


    


wysłano z : http://www.tg.net.pl/blog/kosiba-lesiak.php
wydruk z : http://www.tg.net.pl/blog/kosiba-lesiak.php?id=1740