Wczoraj i za kwartał - parkingi.


autor Alicja Kosiba-Lesiak data 10 czerwca 2018, 15:38
kategoria: General ( Alicja Kosiba-Lesiak)

Wczoraj miała miejsce kolejna edycja Industriady.
Za trzy miesiące powiem: - Wczoraj zakończyła się kolejna edycja Gwarków!
I co? I to, że chyba po raz pierwszy w historii imprez tzw. masowych(?) w TG przygotowano parkingi dla przybywających gości, o czym poinformowano odpowiednio wcześniej! I kto zorganizował? Ogłoszono, że organizator czyli Zabytkowa Kopalnia Srebra i SMZT. Chwała Organizatorowi!
Tak więc na nadchodzące Gwarki spodziewajmy się powtórki z tej miłej rozrywki, bo czyż może być inaczej, żeby ze sprawdzonego wzoru z Kopalni i SMZT nie skorzystał organizator Gwarków czyli TCK i urząd miejski! Żeby nie przygotował
parkingów dla samochodów osobowych i autokarów przywożących gości do miasta? Oczywiście, że nauka nie pójdzie w las i stanie się według wzoru dobrego. No kto mógłby w to wątpić?
Parkingi na czerwcową Industriadę - brawo! Stamtąd do wrześniowych Gwarków i po rozum do głowy droga nie jest długa i we wrześniu magistrat ogłosi: Parkingi na Gwarki gotowe!


 PS. A byli tacy decydenci, co mówili - "Nie da się!" A jednak się da! I co? Poprawią się czy pozostaną przy swoim i parkingów na Gwarki nie przygotują? Jak obstawiamy?
wysłano z : http://www.tg.net.pl/blog/kosiba-lesiak.php
wydruk z : http://www.tg.net.pl/blog/kosiba-lesiak.php?id=9017