Festiwal Zdrowia - Sympozjum

W samo południe rozpoczynałam sympozjum Wybierz Życie od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci w ramach Śląskiego Festiwalu Zdrowia na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jak zwykle młodzież nie zawiodła. Prelegenci byli wspaniali. Wszyscy zwracali uwagę na sferę duchową. Tu jest ważny aspekt połączenia sfery cielesnej i duchowej. Bardzo istotnym elementem jest, aby osoba chora miała wsparcie od osoby bliskiej. Jestem przekonana, że to jest początek wielkiej sprawy. Wszystkim dziękuję za okazaną życzliwość i zaangażowanie.

O godzinie 16.00 zaproszono mnie na Uniwersytet III wieku do Bytomia, w celu propagowania profilaktyki. Przy okazji zaprosiłam wszystkich studentów na Przemarsz Różowej Wstążki w Bytomiu w dniu jutrzejszym.

O godzinie 18.00 wzięłam udział w debacie przedwyborczej w TCK w Tarnowskich Górach. Byłam zaskoczona po pierwsze, że nie stawił się Pan Pilot, a po drugie zjawił się po raz pierwszy ustępujący Poseł Tomek. Debata spokojna. Bardzo dziękuje wszystkim organizatorom za kompetentne i merytoryczne przygotowanie.