NIE dla zmiany wieku emerytalnego!

„Sejm przyjazny kobietom” koszmarny tytuł dzisiejszego spotkania kobiet z Panem Premierem. Niestety nasz RZĄD naprawdę jest oderwany od rzeczywistości. Nie mogę się zgodzić z wydłużeniem wieku kobiet i mężczyzn. Jak można wydłużać wiek emerytalny i mówić o tym, że to spowoduje wzrost wypłacanej emerytury. Znając zasady ekonomiczne, wszyscy wiedzą, że to nie wiek emerytalny ma główny wpływ na wysokość wypłacanej emerytury, a tylko wysokość zarobków jakie pracownik otrzymuje przez cały okres składkowy. Nie mogę pogodzić się z głupotą jaką nam lansują media.
Sama zbierałam podpisy wraz ze „SOLIDARNOŚCIĄ” pod protestem i referendum w tej sprawie. Nie ma zgody na takie chaotyczne zmiany. Tu należy wreszcie usiąść i zacząć dialog społeczny. TO JEST BARDZO WAŻNA SPRAWA.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poparli podpisami protest. Jestem bardzo ciekawa czy zebrane podpisy zmobilizują Rząd do przeprowadzenia referendum, gdzie większość Polaków będzie przeciwna- już teraz o tym wiadomo z przeprowadzonych ankiet.