z cyklu WSPANIALI TARNOGÓRZANIE

Spotkałam się niedawno ze Stowarzyszeniem -"Zmieniamy życie na lżejsze. Naturalnie, z Adrianem Lukoszkiem". Podjęliśmy wspólne działanie na płaszczyźnie zdrowotnej. Bohater, którego słowa zamieszczam poniżej będzie brał udział we wszystkich akcjach, które będę organizować i współorganizować dla „zdrowia i urody”. Jestem zachwycona jego podejściem do życia jak i ludźmi, którzy z nim tworzą nurt – „Bądźmy ludźmi dla Ludzi”. Utożsamiam się z tą grupą ludzi wielkiego serca dla drugich.

„Kochani, od ponad dwóch lat dzielę się z Wami swoim sukcesem. Na co dzień odbieram setki maili i telefonów z Waszymi pytaniami, troskami jak i sukcesami dotyczącymi mojej diety. Cieszę się Waszym sukcesem,
zacząłem zastanawiać się ile ton zbędnych kilogramów zrzuciliście dzięki mojej diecie?. Napisałem książkę pt. "Tajemnica Adriana", w której opisuję moje zmagania z nałogami, przedstawiłem w niej zarys mojej diety, dzielę się również moimi doświadczeniami. Moje motto "Bądźmy ludźmi dla ludzi", pchało mnie znacznie dalej. Polskie media, które pokazały w swoich programach mój sukces, pomogły mi dotrzeć do tysięcy ludzi i zarazić ich chęcią dbania o siebie w sposób naturalny.

To działa! Osoby, które uwierzyły, że można, cieszą się dziś lżejszym, zdrowszym życiem. Są naprawdę szczęśliwi. Niektórzy z nich, Ci którym też się udało postanowili mi w tym pomóc. Coraz częściej prosicie o kontakt osobisty, rozumiem to i w miarę możliwości, odwiedzałem poszczególne osoby na spotkaniach indywidualnych czy też wspólnych. Z czasem zauważyłem, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na wspólne spotkania w poszczególnych rejonach Polski i nie tylko. Długo zastanawiałem się jak temu sprostać, jakie rozwiązanie będzie najlepsze? Sam nie sprostał bym wszystkim potrzebom. Doszedłem do wniosku, że potrzebujemy wspólnie uczestniczyć w zmienianiu naszego życia na lżejsze. Projekt, dzięki któremu, będziemy mogli częściej się spotykać, wspierać i cieszyć Waszymi sukcesami w walce z otyłością.

Miło mi poinformować, że na początku lipca, Sąd zarejestrował Stowarzyszenie "Zmieniamy życie na lżejsze. Naturalnie, z Adrianem Lukoszkiem". Siedzibą stowarzyszenia jest moje rodzinne miasto Tarnowskie Góry, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, na terenie kraju powstaną placówki terenowe naszego stowarzyszenia, które będą miejscem wspólnych spotkań mojej skromnej osoby z Wami. Już wielu z Was osiągnęło wielki sukces, pozbywając się zbędnych kilogramów, dzięki mojej diecie. Dlatego postanowiłem, organizować raz do roku uroczystą oficjalną galę, na której będziemy prezentować Wasze sylwetki, abyście mogli pokazać, że naturalnie, można zdrowo zmienić swoje życie na lżejsze. Do zobaczenia!

Chciałbym podziękować telewizjom : TVN, TVN 24, TVS, TVP1, TVP2, POLSAT, TTV, TVP Katowice i wszystkim telewizjom których nie wymieniłem. Gazetom : "Takie jest życie!", "Życie na gorąco", "Zdrowie", Gwarek oraz całej Grupie Bauer. Dziennikarzom: Joannie Frydrych, Agnieszce Mrożek, Marcie Kupiec, Adamowi Sierakowi, Aleksandrze Ratajczak. Dziękuję Wam za ogromną pomoc. Wiem i jestem święcie przekonany, że bez Waszej pomocy, moja pomoc innym była by znikoma.
Pozdrawiam Adrian”