Ulica Sezamkowa

14.10.2012r. przeżyłam ze wspaniałymi dziećmi ni ich rodzicami kolejną edycję „Przy ulicy SE-Zamkowej”. Zabawa była przednia. Oczywiście miałam czarodziejskie ogromne żółte okulary przez, które czytałam bajeczkę o Bolku i Lolku. Również goście, którzy przybyli czytali bajki o Bolku i Lolku, ponieważ to był nadrzędny temat pikniku. Cieszyłam się, że nikt nie odmówił zaproszenia do czytania bajek. To miłe, ale najważniejsze było to, że moja koleżanka Ewa Breguła bardzo chętnie podjęła temat, który od lat prowadzi w Tarnowskich Górach: akcja „Całą Polska czyta dzieciom”. Zabawę z piosenką poprowadził zespół OH SECRET.

Kolejna impreza dla dzieciaków udana. Dziękuję gospodarzowi Bibliotece Miejskiej w Tarnowskich Górach, Miastu TG, Powiatowi wszystkim wolontariuszom i ludziom wielkiego serca za zaangażowanie oraz życzliwość. Takie udane imprezy tylko się udają dzięki zrozumieniu i potrzebie służenia innym.

Na godzinę 19.00 do Dworku w Dobieszowicach na Inaugurację Sezonu Artystycznego 2012/2013. W programie uczestniczyłam w wernisażu „MOJE PASJE” Irminy Barczewskiej-Garus połączony z koncertem autorskim w repertuarze muzyki rozrywkowej. Przeżyłam prawdziwą ucztę muzyczną, w której wyczuwało się wielkie energetyzujące uczucie miłości, które również zauważyłam w twórczości malarskiej. Piękne zakończenie tygodnia. Więcej można zobaczyć na www.bobrowniki.tv