znalezione w internecie- POranne wyznanie wiary

POranne wyznanie wiary :)

"Wierzę w jednego, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Zielonej Wyspy i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii - widzialnych i niewidzialnych.
I w jednego Pana Rostowskiego, ministra prawdomównego, który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami.
Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Tuskowi.
A przez Niego wszystko się stało. On to dla nas i dla naszego zgłupienia, zstąpił z Kaszub.
I za sprawą mitu o dziadku z Wermachtu, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli.
Został przez nią poklepany, pochwalony i nagrodzony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak "przewidział" OBOP. I wstąpił do Rządu.
Siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale, na następną kadencję. A kłamstwom jego nie będzie końca. Wierzę w Donka Sondażowego, Pogromcę Kiboli, który z Nocnej Zmiany pochodzi.
Który z Niesiołowskim i Kopacz wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę. Który mówi ustami Olejnik, Durczoka Miecugowa i wszystkich św. "ałtorytetów": wierzę w jedną, wielką, powszechną i aferalną Platformę Obywatelską.
Wyznaję drożyznę, brak emerytury i podwyżki podatków by lepiej się żyło. I oczekuję powrotu Zbycha , Rycha, Zdzicha i innych dla zbawienia naszego ...''