Premiera HOBBITA

Zaplanowaliśmy z mężem, że wspólnie pojedziemy do kina na premierę filmu HOBBIT. Wczesnym rankiem szybko zebraliśmy się i pojechaliśmy do AGORY na godz. 10.00, aby być na pierwszym seansie. Film rewelacyjny trzymający w akcji. Polecam:

http://kino.wrzuta.pl/film/5Ln7qx76Z8o/

Potem pochodziliśmy po sklepie i skorzystałam z wyprzedaży w dobrym humorze udaliśmy się do auta. Ku naszemu zdziwieniu nasza ukochana MULTIPLA została zarysowana przez auto parkujące obok, które zbiegło. No szlak mnie miał mnie trafić na miejscu, ponieważ dopiero tydzień wcześniej odebrałam, po gruntownym remoncie samochód. Czekaliśmy dość długo, bo aż 1 godzina i 45 minut na Policję w celu spisania protokołu.
Po pozytywnym porannym przeżyciu, nie mogło nas nic wyprowadzić z równowagi. Nie miej wszystko było by ok., gdyby nie kierowca, który zaparkował obok i z wielkim chamstwem otwierał drzwi swojego auta, uderzając w Multiplę. To przelało mój dystans do wszystkiego i grzecznie zwróciłam uwagę na niewłaściwe zachowanie. Na co bezczelnie usłyszałam, że to nic takiego. No to w tedy ten „gościu” usłyszał trochę prawdy na temat „Kinder sztuby”. Zadziwiło mnie takie zachowanie młodego człowieka -kierowcę. W tym momencie zastanowiłam się czy nie było by dobrze, aby dopiero w wieku 21 lat można było by zdawać prawo jazdy. Może to w jakiś sposób nauczyło by zdrowych dobrych i bezpiecznych praktyk dla nowych kierowców, którzy może zbyt łatwo oraz szybko otrzymują możliwość bycia kierowcą. Tym bardziej, że statystyki są zastraszające. Warto by było się nad tym zastanowić.