50 lat Bolka i lolka w TCK

Dzisiaj do TCK zaprosiłam wszystkie przedszkola z Tarnowskich Gór w celu świętowania 50-lecia Bolka i Lolka. Sala widowiskowa była wypełniona maluchami po brzegi. Warto było poświęcić się i sprowadzić bajkę z postaciami, które są ponadczasowe i ponadpokoleniowe. Zarówno dla nauczycieli jak i dzieci, spotkanie z bohaterami kreskówki sprawiło wszystkim wielką przyjemność . Widziałam na twarzach zadowolenie i uśmiech. To było piękne.

Również dzisiaj wspólnie z moimi partnerami w działalności prewencyjnej ufundowałam piłki do gimnastyki korekcyjnej dla każdego przedszkola, ponieważ w spotkaniach z rodzicami widzę, że młode pokolenie ma problemy ze stopami, jak i wadami postawy. Wiem sama ćwicząc na piłce, którą zakupiłam od Anni Tchórzewskiej. Wyłącznym Przedstawicielem Suecos w Polsce, że te działania są dobre . Cieszę się, że udało mi się zakręcić przedszkola przy ważnej akcji, która promuję od lat pod hasłem: „Zdrowa mama + zdrowy tata + zdrowe dziecko = zdrowa rodzina”.

Jestem przekonana, że dzisiejsze spotkanie zaowocuje bardzo szeroką rozumiana profilaktyką ukierunkowaną na zdrowy styl życia od najmłodszych lat życia.