VII Śląska Jesień ze Zdrowiem otwarta

Śląska Jesień ze Zdrowiem otwarta. Naprawdę się działo w Agorze. Zbadało sie ok. 1000 osób. W jednym miejscu niesamowicie dużo energii. Przyjemnie współpracować z Centrum Handlowo Usługowym AGORA w Bytomiu, ze Szpitalem Specjalistycznym nr 2 z Bytomia jak i partnerami pro life- Prezydentem Bytomia Damianem Bartylą, wice Prezydentami Andrzejem Pankiem i Anetą Latacz. Bardzo im dziękuję za okazana pomoc i zrozumienie. Wspaniali gospodarze wychodzący na przeciw działaniom społecznym. Oczywiście podczas akcji sama też sie przebadałam i zagrałam w mini golfa. Najpierw instruktarz i uderzenie do dołka ze skutkiem trafienia. Niesamowite przeżycie super zabawa polecam.

Pszczelarz Józef Węgrzyn wraz z małżonką jak zawsze oferował naturalne miody, a Satacja Sanitarno- Epidemiologiczna pomogła niezawodnie zorganizować Miasteczko Zdrowia w AGORZE. To są niezastąpione osoby w moich akcjach. Dużym powodzeniem cieszyło się badanie EKG. Dzięki wspaniałym pielęgniarkom na koniec wydarzenia uratowano życie jednej kobiecie, która miała bardzo złe wyniki- stan przedzawałowy. Po raz kolejny udało się kogoś uratować. Dziękuje kadrze lekarskiej i pielęgniarskiej ze Szpitala Specjalistycznego nr 2 z Bytomia. Sklep Glitter z okazji dnia różowej wstążki w AGORZE zaproponował akcje -30 %. to tez miły akcent.
Na zakończenie Miasteczka Zdrowia w Agorze wspólnie z Wiceprezydentami i Dyrektorem AGORY wypuściliśmy różowe balony napompowane przez pracowników Firmy SPONSOR PLUS. Dziękuje Krzysztofowi Gajosowi, który jak zwykle pomógł mi w przewiezieniu sprzętu do AGORY oraz napełnił balony helem
PRAWADZIWI MĘŻCZYŹNI WSPIERAJĄ KOBIETY

Dziękuje wszystkim za zyczliwość