Debata Prezydencka w TVN - kolejna miażdżąca wygrana Andrzeja Dudy

Czekałam z niecierpliwością na dzisiejsza debatę. Niesamowite pozytywne emocje. Kompetencja, wykształcenie, młodość oraz szacunek do człowieka zwyciężyły. Przyjemnie było patrzeć i słuchać kultury politycznej w wydaniu Andrzeja Dudy. Klasa sama w sobie. To są nowe standardy. Zawsze człowiek klarowny i z wizją rozwoju wygrywa na starcie.

Bardzo ciekawą sprawą, na którą nikt nie zwrócił uwagi podczas obydwu debat kandydat na Prezydenta Bronisław Komorowski wypił ponad pół szklanki wody, a Andrzej Duda nic. To świadczy o nerwowości mówiącego, a czasami w opracowaniach nawet określa się występującego, jako mówiącego nieprawdę i agresywnego. CIEKAWE?

Niestety obecny urzędujący jeszcze Prezydent nie wykazał się kindersztubą i kultura osobistą. Mówienie często nieprawdy jest standardem tegoż kandydata. Niezrozumiałe dla mnie była postawa nieprzyznawania się do PO. Nawet Pani Monika Olejnik dała chorągiewkę z logo PO na ziemię. To było bardzo wymowne. Czyżby obecnie utożsamianie się z ta opcją jest obciachem i w złym tonie?

Andrzej DUDA Prezydentem wszystkich Polaków