Uroczystości rocznicowe Tragedii Smoleńskiej

Wczoraj o 3.00 jechałam do Warszawy, aby brać udział w uroczystościach rocznicowych związanych z 10.04.2010r., kiedy to straciliśmy kwiat polskiej polityki. O godz. 8.00 msza św. w intencji wszystkich tragicznie poległych, później składanie wiązanek i zniczy najpierw na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim, a później na Powązkach. Przeżycie w zadumie i myślami o wspaniałych Polkach i Polakach- śp. Prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonka Marią oraz wszyscy, którzy oddali życie za ojczyznę w Katastrofie Smoleńskiej. Cześć ich pamięci!

Pomiędzy uroczystościami porannymi i wieczornymi odbyły się obrady Klubu PiS w Sali kolumnowej w Sejmie, gdzie spotkałam wielu przyjaciół ze Śląska i innych rejonów Polski. Bardzo miłe i przyszłościowe spotkanie.

Zaszczytem było odebrać osobiste gratulacje w związku z otrzymaniem mandatu Posła RP z rąk Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, Premier Beaty Szydło i Prof. Piotra Glińskiego. Wspaniali ludzie, którzy są sercem oddani pracy na rzecz Polski.