Burmistrzowie i wójtowie na Mikołaja

Serdecznie gratuluję wybranym w niedzielę - burmistrzom Tarnowskich Gór, Miasteczka Śl. i Kalet oraz wójtowi Krupskiego Młyna.
Na te zaszczytne i ważne funkcje wybrali ich mieszkańcy i z pokorą należy ten werdykt demokracji przyjąć.
Życzę im, aby właśnie mieszkańcy byli po czterech latach zadowoleni z wyboru.
Szczególnie adresuję te życzenia do Arkadiusza Czecha - naprawdę chciałbym, aby Tarnowskie Góry doświadczyły rozwoju, który nam obiecał, a np. budowa nowego dworca autobusowego, hali sportowej, czy mieszkań komunalnych przestały być jedynie wirtualnymi projektami. Choć wtedy kandydatowi Platformy w 2014 r byłoby jeszcze trudniej go pokonać, ale przecież nie to jest najważniejsze.

Życzę burmistrzowi również, aby przestał dzielić ludzi jedynie na wrogów i przyjaciół - pomiędzy tymi kategoriami jest wielka przestrzeń. Naprawdę!

Wczoraj chciałem złożyć życzenia osobiście, ale burmistrza w ratuszu akurat nie zastałem (okazja będzie niedługo). W ramach prezentu mikołajkowego zostawiłem kubek z logo Platformy Obywatelskiej. Niech przypomina o ugrupowaniu, które też słabe w naszym mieście nie jest.
Mogę zapewnić, że radni PO będą w mieście popierać dobre pomysły burmistrza, a do niezbyt trafionych będą zgłąszać propozycje poprawek.