Gwarek liderem!

Sobota pod znakiem piłki nożnej. Najpierw na stadionie Ruchu Radzionków. W czasie kampanii wyborczej opuściłem kilka meczów „Cidrów” (w przeciwieństwie do niektórych kandydatów, którzy pojawiają się tam głównie przed wyborami). Dziś nie mogłem odpuścić, bo Ruch podejmował drużynę z czołówki - Flotę Świnoujście. Do Świnoujścia jeżdżę od wielu lat na wakacje, bardzo lubię to miasto i zdarza mi się też chodzić tam na mecze, rozgrywane na malowniczym, położonym niedaleko morza, stadionie. Dziś życzyłem jednak Flocie porażki :). Było blisko... Radzionków stracił bramkę w ostatnich sekundach bardzo dobrego meczu i skończyło się na remisie 2-2.
Za to na Gwarku, w meczu z Niwką, wszystko przebiegło fantastycznie! Pojedynek dwóch drużyn, które do tej pory uzbierały komplet punktów, wygrali tarnogórzanie i zajęli pozycję lidera kalsy okręgowej! Teraz jeszcze wygrać dwa pozostałe jesienne mecze i solidnie przepracować zimę, a IV liga stanie się realna.
PS. Mecz na szczycie przyciągnął wielu kibiców, dawno nie było tak tłocznie na trybunach. Pojawiło się niestety też kilkudziesięciu debili, którzy próbowali przenieść na Gwarek zachowania ze stadionów Ekstraklasy. Mam nadzieję, że uda się ich sprawnie wyeliminować z tarnogórskiego obiektu.