Przedświąteczne zajęcia

Święta coraz bliżej, ale przecież nadal dni robocze, więc przygotowania przedświąteczne przeplatają się z codzienną pracą.
Poprzedni tydzień prawie cały w Warszawie, miałem m.in. wystąpienie w imieniu Klubu PO w sprawie proponowanych zmian w regulaminie Sejmu. W kuluarach spotkałem Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad - śmiał się, że po mojej niedawnej wizycie u niego miał jeszcze dwie odwiedziny w sprawie remontu DK 11 za Tworogiem (byli wójt Tworoga i burmistrz Lublińca).
Jak to w okresie przedświąteczny było też kilka uroczystych spotkań - na opłatku Klubu PO miałem okazję wymienić życzenia z premierem i prezydentem.
***
W weekend w domu niespieszne strojenie choinek, montaż lampek na podwórku itp. Najwięcej radości mają z tego oczywiście córki.
***
Dziś zajęcia w Warszawie - ważne posiedzenia sejmowej komisji ds. Unii Europejskiej, a wcześniej uroczyste podpisanie przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego ratyfikacji członkostwa Chorwacji w Unii Europejskiej. Było mi bardzo miło uczestniczyć w tej kameralnej, sympatycznej uroczystości w Belwederze.