Zapraszam na wybory (cz. 4)

W tych wyborach Platforma Obywatelska broni projektu Unii Europejskiej i silnej pozycji Polski w Europie. Broni europejskiej solidarności i dalszej integracji z naszymi unijnymi partnerami. Broni tego wszystkiego, co udało się w Polsce przez 10 ostatnich lat dokonać.
Nasi główni przeciwnicy chcą Unię osłabić, albo wręcz zniszczyć. Naszym zadaniem jest ich powstrzymanie. Zatrzymajmy w niedzielę tych szkodników!
Platforma Obywatelska udowodniła swoją europejską skuteczność. Premier Donald Tusk wynegocjował dla Polski ponad 300 miliardów złotych z UE, a dziś twardo zabiega o stworzenie Unii Energetycznej - najlepszej odpowiedzi na dramatyczne wydarzenia za naszą wschodnią granicą.
Właśnie wydarzenia na Ukrainie sprawiają, że warto się zastanowić, kogo bardziej wolałby widzieć Putin jako przedstawiciela Polski - Annę Fotygę, czy Radosława Sikorskiego?
I w tym samym kontekście słów parę do potencjalnych wyborców Janusza Korwina-Mikke. Czy jeżeli ktoś mówi, że chce wszystko rozwalić w drobny mak, zniszczyć i skompromitować Unię Europejską - jaka by ona ze swoimi wadami nie była - nie przedstawiając co chce zbudować w zamian, czy wprost nie gra dla Kremla?