Otwarcie boiska "Małejpanwi" Kuczów

Dziś w Kaletach oddano po remoncie boisko klubu "Małapanew" Kuczów. Tak naprawdę inwestycja ta klasyfikowana formalnie jako "remont", w rzeczywistości polegała na wybudowaniu od nowa - murawy dla piłkarzy oraz boiska wielofunkcyjnego.

Tak się składa, że jutro minie dokładnie rok od kiedy przywiozłem do Kalet Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata (parę miesięcy wcześniej byłem z burmistrzem Kalet i Przewodniczącym Rady Miejskiej w Kaletach u ministra w Warszawie, oczywiście także w sprawie potrzeb remontowych kaletańskich obiektów sportowych).
Miałem dziś więc wielką satysfakcję widząc z jak dobrym efektem zostały wykorzystane środki ministerialne (i oczywiście także miejskie). "Małejpanwi" życzę sukcesów sportowych na nowym obiekcie!

PS.
Przy okazji tego wydarzenia taka refleksja. Andrzej Biernat jest moim przyjacielem, przed laty był na moim weselu. Jak wiadomo wycofał się teraz z aktywności politycznej. Zarzuty, które są kierowane pod jego kierunkiem przez CBA (w każdym razie te, które udało mi się znaleźć w mediach) oceniam raczej jako niezbyt dużego kalibru - najpoważniejszy to niepodanie w oświadczeniu majątkowym działki, na którym stoi jego dom (dom był wpisany, a przecież wiadomo, że na czymś dom musi stać). Liczę, że uda mu się te sprawy wyjaśnić. Relacji z nim nie zmieniam, np. 25 X jadąc do Łodzi na koncert odwiedziłem Alicję i Andrzeja Biernatów w ich domu pod Łodzią.