Dużo pracy w okolicy

Tydzień za tygodniem mija, a ja opuszczam się we wpisach na tarnogórskim blogu. Usprawiedliwieniem niech będzie fakt solidnego zaangażowania w pracę poselską, które utrudnia regularne pisanie (którego jest bardzo, bardzo dużo). Wspomnę tylko niektóre formy aktywności w regionie w ostatnich tygodniach – dyżur poselski w Zbrosławicach, dziesiątki spotkań i rozmów (np. w DSP „Kombatant” w Bytomiu, zebranie sołeckie w Miedarach), rozpoczęcie porad prawnych w Bytomiu.
W ostatnich dniach jeszcze doradztwo dotyczące wypełniania zeznań podatkowych, wykonywane przez profesjonalnych doradców podatkowych. Uruchomiliśmy to w Zabrzu. Bytomiu i oczywiście Tarnowskich Górach. ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA – informacje w biurze poselskim 032/ 768 86 11.

Najważniejsza ostatnio była wspólna sesja Rady Powiatu i Rady Miejskiej poświęcona dokończeniu likwidacji wysypisk po Zakładach Chemicznych „Tarnowskie Góry”. Mam nadzieję, że udało się na niej wyjaśnić wszelkie wątpliwości i niedługo ruszy ostatni etap prac. O czym będę też informował we wpisach na blogu, których – obiecuję – będzie więcej.