Eko-kraina

Zaczęło się od uśmiechu marki PPP czyli Pani Patrycji Pudełek, porywającego w ekologiczną krainę kształtów i kolorów.

W Ekokrainie po raz drugi spotkały się dzieci i dorośli, aby budować, lepić, malować, paprać, mazać, tłamsić. To wszystko z odpadłymi w codziennych procesach życiowych butelkami, kartonami, puszkami i dalej ---i, ---i, ---i. I ja udałam sie przedpołudniową porą do Tarnogórskiego Centrum Kultury, gdzie na piętrze wdepnęłam w farby, zaplątałam się w papierzyska, miażdżyłam plastiki. Pan Grzesica przepełniony opiekuńczymi uczuciami dla młodych wkładał im w ręce swe wsparcie i porady techniczne, malarskie i ceramiczne.

Na parterze ogonek czyli kolejka dzieci w wielkiej dyscyplinie napawała się widokiem rosnących bomb cukrowej waty a następnie poszczególne elementy kolejkowe syciły się waty smakiem odseparowane od siebie bezpiecznie.

UWAGA! Album fotograficzny należy otworzyć kliknięciem na zdjęcie!!!

Eko-kraina 09.07.2008

Koniec! Noc! Ale przed zakończeniem wpisu odnotowuję: dzisiaj ok. godz. 13:30 w małym holu tarnogórskiej poczty głównej dwie miłe panie wcale nie wyglądały na zniecierpliwione obecnością tam interesantów. Wprost przeciwnie - wyniosłam bardzo pozytywne wrażenie z kontaktu służbowego z nimi. Pozdrawiam obie panie, Renię i Izabelę, i życzę życzliwych interesantów i takich szefów!

STOP!!! O wieczornym wernisażu satyrycznego rysunku piłkarskiego w Galerii Satyry Na Tynku NIE napiszę dzisiaj! Czas na sen. A więc SPAM!

czwartek, godzina 18:00, zamek w Nakle Śląskim w galerii Barwy Śląska, kolejny wernisaż i wystawa twórcy malarstwa intuicyjnego. Pan Stanisław Trefoń, kolekcjoner, (według pana Starosty Korpaka - Gerard Trefoń) dobrze ocenia wsparcie władz powiatowych.