Gothic w ekspansji

Przed trzema dniami spotkałam trzech młodzieńców (3 i 3 ) z ciężarem bagażu zaplecznego oraz wrażeń najświeższych. Wracali z Bolkowa, gdzie po raz 15-ty, jak się od nich dowiedziałam, odbyła się impreza typu gothic czyli Castle Party 2008.


Dzisiaj o godzinie 20:00 w klubie "Magazyn" na Osadzie Jana gotysze, ich fani, ciekwscy i tacy różni zejdą się, zjadą, zjawią. I mnie szefostwo Klubu zaprosiło. Około północy będzie się działo i hałasowało w skali masakrycznej :( . Czy powinnam tam pójść ???

 03.08.2008. godz. 11:15.am  Odświeżona ruchem osobistym, wypieszczona wodą filtrowaną, zrelaksowana prasówką nad kawką przyznaję, co następuje: niestety, przeszkody obiektywne uniemożliwiły mi nocne wejście do gotyszowego Magazynu, bo przysnęłam i... zaspałam. Masz ci los. Może ktoś z obecnych tam ostatniej nocy przyśle swoje zdjęcia z imprezy, abyśmy mogli wspólnie uzupełnić album? Zapraszam, proszę i obiecuję, że podam lub nie dane autora fotek (według życzenia). To może być jedna ze wspólnych prac tarnogórzan, w zgodzie ze wszystkimi i dla wszystkich, no nie?

Po kliknięciu myszką na fotce, fotuchnie maleńkiej OTWORZY SIĘ ALBUM ZDJĘĆ GOTYCKICH/GOTYSZOWYCH (?) do uzupełnienia.

Gothic w ekspansji lipiec/sierpień 2008