Przed

"Spotkajmy się w tym samym słonecznym miejscu  za rok". Tego życzyłam zebranym  na dorocznym spotkaniu z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zorganizowanym przez tarnogórskie koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Zdjęcie - chórzystki i chórzysta 
......................................................................................................

"Młodsi i starsi, dalej spieszcie się" - kilka słów z zapamiętanej piosenki z dziecięcych zabaw skojarzyło mi się przygotowaniami do zabawy ale jednak pracy (artystycznej) młodych ślązaków z "Małego Śląska". Obok innych młodocianych artystów wystąpili oni w koncercie charytatywnym w TCK. 

    

UWAGA!
Kilka innych zdjęć znajduje się w ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM  zamkniętym w małym zdjęciu poniżej. Aby zobaczyć te zdjęcia należy kliknąć myszką na miniaturce!

Starsi i młodsi; sobota 25.04.2009

     

Zdjęcie : chór - wersja 2.
..............................................................................................................
Jutro dzień jak co dzień. Poranek: zieleń przejrzysta jak wiosenny deszcz, ozimina ugina się bezboleśnie pod dotykiem dłoni, cieniutkie nitki pajęcze zroszone nie obeschłą wilgocią nocy oplatają stopy, skrzeczenie  bażantów wychodzących z wycinanych sadów i zarośli, bijące pod niebo fontanny treli niewidzialnych skowronków, zakątek głogowy pachnący czeremchą. Pola. Pola poprzecinane chaotycznie kołami nieproszonych pojazdów.