Aktywność dzienna.

Atak odbył  się przy zastosowaniu:
1. zębów - chwytanie i podrzucanie
2. łapy - naciskanie i przesuwanie
3. warczenia - z poszczekiwaniem

Skutek - śmiertelny dla tego, który ośmielił się wyjść przed orkiestrę, wystąpić przed  szereg, wylecieć w pełnej krasie przedwcześnie wraz z kwietniową kartką kalendarza. Zamiast swego uczynku nadgorliwego winien wylegiwać się bezpiecznie w ciemnej sypialni jako słodki (dla kretów) pędrak. Chrabąszcz majowy otworzył w kwietniu sezon majówkowy! 

Trzeciego przedstawiciela garunku, o którym napisano "... jaki jest, każdy widzi" prowadził w ciągu 30 minut młody człowiek z punktu A do punktu B  ale jednak w TG. Wielkie zwierzę zdominowane przez człowieka. Niech będą dla siebie nawzajem dobrzy!

      

Wtorkową sesję Rady Powiatu Tarnogórskiego odwiedziłam o wyznaczonej godzinie i stwierdziłam poniższe, co mnie nie zaskoczyło - byłam przygotowana psychicznie: 
1. na sali obrad znajduje się więcej kobiet niż podczas sesji Rady Miejskiej
2. stroje męskie i damskie obradujących odpowiadały powadze wydarzenia i temperaturze wiosennej
3. początek obrad zdominowany został przez kilkakrotnie powtarzane głośno hasło: "Policę! Policję wysłać!" a następnie przez wyrazisty decybelowo sygnał telefonu komórkowego.

Poza tym jak zwykle było standardowo: obrady prowadził Przewodniczący Andrzej Fiała jak zwykle sprawnie a mój Drogi Kolega i Przyjaciel, Radny Paweł Mrachacz, zjawił się na sesji w swej legendarnej bordowej muszce, ciemnogranatowym garniturze, z aktówką w stosownym ciemnym kolorze.