Galeryjnie i klubowo

W okolicy godziny 18:30 - 19:00 Pan Jerzy Gorzelik udzielał na żywo wywiadu telewizyjnego, podczas gdy w Galerii Inny Śląsk grupie oczekujących go gości, znajomych, fanów, do żywego dopiekała technika - kilkukrotne próby uruchomienia projektora i laptopu spotkały się z powodzeniem "skokowym" - film odbierany mógł być przez widzów nie w całości a tylko etapami. Przymierze Śląskie i RAŚ - ugrupowania śląskie, dzisiaj z mniej politycznym a bardziej filmowym zacięciem spotkały się w śląskich sprawach z grupą tarnogórzan.

      

Zdjęcie - zmartwienie, rozterka, bezradność ustąpią niedługo radości, miłości, działalności.
   Ostatecznie trudności zostały zrekompensowane obecnością lidera RAŚ-iu, którego wprawdzie zobaczyłam na żywo ale nie na długo. Podążyłam bowiem przed godziną 20-tą w inny kąt Tarnowskich Gór - do Klubu 22. A tam tłoczyli się innego sortu goście
..................................................................................
Zgrupowanie krzeseł (niepolityczne) wypełniało szczelnie salę a krzesła "zasiedlone" zostały przez falującą, chichoczącą, poklaskującą publiczność. www.klub22.art.pl 
Wernisażem otworzył osobiście wystawę rysunku satyrycznego Janusz Kożusznik - mężczyzna postawny o oczach w kolorze kołyszącego się na promykach słonecznych nieba. Jakże udane było jego treściwe aczkolwiek swobodne wprowadzenie!

Grzegorz Stasiak kabareciarz i prawdziwy hanys przekazał, pokazał, wykazał się niezawodnością, zabawnością, punktualnością. Przyszli go oglądać i słuchać? Dostali, czego chcieli. Pękali w szwach, za głowę się łapali, wyszli z imprezy obolali - to ze śmiechu. Za darmo!

     

Zjawisko kulturalno-obyczajowe: Stasiak The Best!

ALBUM FOTOGRAFICZNY otworzy się po kliknięciu myszką na niżej zamieszczonej miniaturce zdjęcia.

NaTynku 16.07.2009