Hot...każdego dnia

"W sali sesyjnej nie będzie Pani mogła podłączyć się do miejskiego hotspot-a, bo nie obejmują jej anteny naszej sieci bezprzewodowej" - to słowa pana Marcina, informatyka zatrudnionego w Urzędzie Miejskim. "Na płycie rynku zdarzyć się mogą kłopoty z odbiorem ale staramy się stale kontrolować jakość działania naszej sieci bezprzewodowej. Szczegółowych informacji chętnie udzielimy bezpośrednio zainteresowanym, którzy zwrócą się do nas z pytaniami".

 Taaaaak, jeśli są kłopoty z miejskim internetem, należy skierować się choćby telefonicznie (droga "papierowa" jest dłuższa i przejście nią zabiera więcej czasu) do Urzędu Miasta a centrala z całą pewnością połączy interesanta z informatykami, którzy znajdą lek na tymczasowe wirtualne zło. Sama łatwo połączyłam się z nimi po przeczytaniu na forum Portalu Powiatu Tarnogórskiego o kłopotach internauty z korzystaniem z tej bezpłatnej, miejskiej usługi.
  
   O ile szybciej "zaspokoić się można w temacie" (hi, hi, ależ mi się  "w temacie" podoba :) decydując na bezpośredni kontakt z odpowiedzialnym za funkcjnowanie internetu czyli Urzędem Miasta w Tarnowskich Górach przy Rynku 1, telefon centrali: 32-393-36-00.