Ranek, południe, wieczór

Otwarcie oczu, otwieranie wielokrotne drzwi ( i zamykanie) w tym przed i za psem, otwieranie i zamykanie drzwi samochodowych, wejściowych i tych samych ale jednak wyjściowych, torebki, aktówki, futerału na aparat fotograficzny, kopert z korespondencją, skrzynki mailowej, lodówki i portmonetki itd.  

     

Zdjecie - Przyjmować zakładów nie będę ale przypuszczam, że nawet 1% z wchodzących do ratusza interesantów (i pracujących urzędników) nie zauważa pięknej kraty drzwi wejściowych albo pięknej balustrady. A ja zawsze staram się "pogłaskać" piękną poręcz; od takich pieszczot mocniej błyszczą jej ornamenty wyrobione w drewnie. Do zdjęcia pozowała dłoń Pana Michała. Dziękuję.
...............................................................
Zasób mieszkaniowy gminy. Zespół Mieszkań Chronionych. Mieszkania socjalne, komunalne, interwencyjne, za małe, zbyt mało, potrzebne, dla bezdomnych, ratunkowe, przed remontem, po remoncie, w czasie posiedzenia Komisji ds. Rodziny, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska. Jak wielu mieszkańców wie o istnieniu tzw. mieszkań chronionych, ich funkcji? Czy wiedzą o potrzebach mieszkaniowych najsłabszych grup społecznych? W jaki sposób te problemy są rozwiązywane w gminie? Jak działa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - MOPS?
............................................................................

W NBP (Miejskiej Bibliotece Publicznej) im. B, (Bolesława) Lubosza w Tarnowskich Górach rozdano nagrody w Konkursie pn "Książka jest sztuką". Uczestnicy dostarczyli swoje prace w formie książek/nieksiążek. Za te najmniej przypominające tradycyjne ksiażki przyznano nagrody.

ALBUM FOTOGRAFICZNY można otworzyć klikając myszką na miniaturce zdjęcia .

Konkurs: "Książka jest sztuką" 17.03.2010