Przed sesją

Wzięło mnie na wspominki i zaczęłam przeszukiwać wpisy do mojego bloga. Niektóre już archiwalne, bo z 2007 roku, inne bardziej aktualne, przypomniały mi niektórych mężczyzn z ostatniego etapu mego życia, z miejsca, w którym bywam dwa albo trzy razy w tygodniu (w okresie jakichś 3,5 lat). Z Biura Rady Miejskiej. Sfotografowałam ich wszystkich trzech; jest serdeczna pamiątka, ponieważ żaden z młodzieńców już w Biurze nie pracuje. Ten wysoki, tamten mniej a inny najwyższy, trzy pary okularów i par rąk, trzy głowy z usmiechami i tyleż męskich głosów słyszanych w telefonie, trzy... itd. Trzech ale każdy z osobna, pojedynczo a jednak w zespole, tyle że nie monolitycznym a różnopłciowym, wypełniali swe obowiązki wraz z młodymi kobietami. Osamotnione teraz zostały. Czy tęsknią za męskością urzędniczą? Tego nie wie nikt. Nie widać jednak po młodych paniach rozedrgania psychicznego, są stabilne dzięki solidnemu wsparciu pani kierownik biura. Będzie dobrze.

Jak przeszukiwać blogi? Na stronie głównej Portalu, po lewej stronie pod aktualnościami z blogów znajduje się okienki do wpisania poszukiwanego hasła i wskazówka: "przeszukaj blogi". Wpiszesz - klikniesz - znajdziesz. Przykład: wpisujemy "warpie" - mlaskamy myszką, otwiera się wykaz adresów z potrzebnym hasłem.

Ale zróbcie to samodzielnie i sami. Ja już dzisiaj lecę na jutrzejszą sesją. I pozdrowię osobiście miłą panią kierownik Biura RM wraz z jeszcze milszym żeńskim, słabym personelem.