Dzieci tarnogórskie i dodatki.

"Dzieci dostały Brukselę!" - trzykrotnie pani Stasia Szymczyk powtarzała te słowa przez telefon, zanim dotarło do mnie. I wzruszyło. Bardzo. Nasza młodzież z Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych wykonała kolosalną pracę przy projekcie klasy europejskiej - to tzreba przyznać. I rezultat tej pracy też jest na miarę zjednoczonej Europy, która usłyszy o Tarnowskich Górach.
Uzupełnię wpis nieco później i odszukam zdjęcia naszych dzieci. Kochane dzieciaki! Z pewnoscia ktos Wam już gratulował, nie będę pierwsza ale szczera i serdeczna: ściskam Was mocno i gratuluję najgoręcej!

Teraz kończę. Bo dużo dzisiaj latam. Ale nie jak skołowana ćma w latarce ale jak radosny motyl wiosenny. 
..................................................................................
Godz. 21:50.
Kilka krótkich wspomnień i zapisków po koncercie muzycznym w Kałamarzu. Kajetan Drozd Acoustic Trio to monochromatyczne prawie zestawienie odzieżowe - czerń dominująca nie przytłoczyła bluesa granego przez muzyków. Wróciły wspomnienia z wrocławskiego studenckiego klubu "Pałacyk", gdzie nocne maratony muzyczne zastepowały sen i pokarm.

       

Plotki z młodym, inteligentnym mężczyzną zakłóciły mi odbiór kancertu a w koncu nastąpiła całkowita dezorganizacja mojego wieczoru. Ale artyści trwali na swych stanowiskach jako i publiczność. Oto Kajetan Drozdz Acoustic Trio. 

 Tyle na teraz. Noc po ciężkim dniu nadeszła właśnie i ja się jej poddaję. Jutro też jest życie.

       
Przed koncertem trochę zabawy w białych rękawiczkach a za chwilę zacznie się ciężka praca "na czarno".

 .......................................................................
Komisja ds. RZPSiOŚ odbyła dzisiaj swoje posiedzenie przed środową sesją. Kilka uchwał; słowa kluczowe: pomnik przyrody, absolutorium, sprawozdanie roczne TOTU, Srebrne Skrzydło.