Na pikniku Nad Aniołem

Dzień pierwszy roboczego tygodnia. Poniedziałek jaki będzie, takiego spodziewać należy się całego tygodnia. A był pracowity, zabiegany ale zakończony zdrowo, choć w lekko nadwątlonej kondycji. 

Godzina 9:30 - rozpoczęło się posiedzenie Rady Społecznej SPZOZ TOTU - niezły szyfr, prawda? Pojechałam na nie na rowerze, zamierzając przemierzyć tym pojazdem wszystkie zaplanowane i nie trasy. Skończyło się na pierwszym przystanku, właśnie w TOTU, lunął bowiem deszcz.

Do pracy nie poszłam; musiałam wziąć urlop, aby udzielić doraźnej pomocy poszkodowanej na ciele osobie i wylądowałam wraz z nią w Szpitalu Urazowym w Piekarach, skąd wypuszczono nas oboje po kilku godzinach. Z tego powodu musiałam zrezygnować też z pójścia do Biura Rady Miejskiej.

W kurteczce i spodniach, z plecakiem na ramionach stawiłam się w ostatniej chwili na zaproszenie Tarnogórskiego Stowarzyszenia 3 Wieku na pikniku przy Kopalni Zabytkowej. Szyb "Anioł" to ten właśnie, nad którym wybudowano kompleks kopalnianych budynków - to m.in. wieża wyciągowa, sala kinowa i restauracja 'Nad Aniołem", gdzie odbyło się dzisiejsze zgromadzenie.

Zdjęcia tam wykonane wstawie tu może już jutro.

A teraz...

16.06.2010 - Oto ALBUM FOTOGRAFICZNY (tym razem zawiera niewiele zdjęć - mój aparat we wnętrzach nie spisuje się dobrze). Przez kliknięcie na miniaturce zdjecia mozna go obejrzeć.    

Piknik w kopalni zabytkowej 14.06.2010