Praca z Borpolem i relaks w Tropikanie

Wykłady, prelekcje, sesje plakatowe, wystawy producentów i dostawców sprzętu laboratoryjnego i odczynników, warsztaty, materiały pomocnicze, punkty edukacyjne itd.itp. Przez 10 godzin już trzeci dzień z rzędu równolegle w kilku salach aktywni są uczestnicy zjazdu. Diagnosta laboratoryjny to zawód zaufania publicznego - zostaliśmy ponumerowani jak lekarze albo prawnicy. Aby zasłużyć na zaufanie zobowiązani jesteśmy kształcić się, aktualizować wiedzę fachową, stosować sie do kodeksu etyki diagnosty.

     

Zdjęcie: Firma "Borpol" z Gliwic www.borpol.com.pl od wielu lat znana jest na rynku (nie tylko śląskim) diagnostyki laboratoryjnej. Jej przedstawiciele kreują się na fachowców - takimi są , nie trzeba o tym przekonywać. Panowie elegancko i stosownie do okoliczności ubrani, a panie... Pani Patrycja to wizytówka firmy wysokiej klasy. Ach, ta elokwencja, erudycja, aparycja. No i te nooooogiiii!
.........................................................
Gdy wręczałam aparat fotograficzny jednemu z panów ratowników w parku wodnym, nie spotkałam się z odmową. Różnorodność "utensyliów" niejednego odwiedzającego  "Tropikanę" może zaskoczyć. Nie zaskoczy niezwykła uprzejmość personelu i męska uroda ratowników; standard. Można również być pewnym fachowego nadzoru pracowników czuwających nad bezpieczeństwem gości przebywających w "wodnym świecie".
      

Zdjęcie: Woooda, wooooda wszędzie! Co to będzie? Co to będzie?!
...................................................................................................
Zbliża się termin wyborów - wczoraj ogłoszono formalnie: 21 listopada. Ostatnią sesję Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach Przewodniczący zapowiedział na 20 października - taką informacje przekazała mi dzisiaj telefonicznie kierownczka Biura Rady Miejskiej - Pani Basia Dudek. Wcześniej jednak odbędą się 3 sesje, posiedzenia komisji, zapewne wystąpię jeszcze z interpelacjami, wnioskami do budżetu... czyli zwykła praca radnego.    
........................................................................
PS. Niestety, są tutaj kłopoty z bezprzewodowym internetem (zupełnie jak w Tarnowskich Górach na rynku). Zdjęcia umieszczę w tym miejscu jutro.