Sobota robocza

W soboty w naszym laboratorium odbywa się dyżur - pacjenci mogą zgłosic się na badania, gdy nie mają dogodnych warunków do tego w ciągu tygodnia: a to praca, a to dzieci w szkole lub w przedszkolu, albo jeszcze inne przyczyny uniemożliwiają lub utrudniają im realizację zlecenia lekarskiego. Soboty wolne dla większości od pracy i zajęć szkolnych sprzyjają załatwieniu takich spraw.

       

W tym tygodniu odwiedzili nasze laboratorium architekci (pan Adam Szwarc z damskim wsparciem), których zadaniem będzie przygotowanie projektu dostosowania placówki do przepisów. Ci sympatyczni mieszkańcy Bytomia bardzo chętnie rozmawiali również o zabudowie Tarnowskich Gór. Jako sąsiedzi mamy wiele możliwości do wzajemnego odwiedzania naszych miast. Ciepło pozdrawiam Państwa i zapraszam na spacer jesienny ulicami naszego miasta!
.........................................................................................

  I dla mnie dzień dzisiejszy był dniem roboczym. Nie tylko w laboratorium ale i później. Otóż, trafiłam pod pewien tarnogórski adres - mieszkańcy bardzo potrzebują remontu bloku, w którym mieszkają, stąd ich interwencja.

        
Klatka schodowa to część kłopotów, które mi przedstawiono. Od kilkunastu lat nie było w tym miejscu żadnych solidnych napraw.