Trzy dni po...

Dzisiaj, w środowy wieczór, trzy dni po wyborach, gdy oficjalnie obwieszczono wszystkie krajowe wyniki wyborów, kolej na gratulacje - kieruję je do wszystkich tych, którym głosy wyborców zapewniły mandat w radach miejskiej i powiatowej oraz w sejmiku wojewódzkim. Wybrani zostali najlepsi spośród kandydatów. I jako ci najlepsi z pewnością niebawem udowodnią to swoją działalnością. 
Pomyślności! 
Aha, jeszcze jedno życzenie: życzę wszystkiego dobrego naszemu miastu!
.................................................................................................................
Również dzisiaj, po południu, rozpoczął się kolejny, XVI Babski Comber kolejarski czyli baniorski. Jako że trzeba po nim porządnie wypocząć, jutro w tym miejscu umieszczę zdjęcia i krótkie info. Wspomnę tu tylko, że ogień z cygańskich ognisk nie był tak gorący i jasny jak żar bijący z rozgrzenych zabawą ciał kobiecych. Tymczasowe cyganki porywali w wir szalonego, prawie ekstatycznego tańca, pełni wigoru "krwiści", jurni ale i romantyczni cyganie z piekarskiego kabaretu "Jestem". Nikogo nie zdziwi, jeśli ujawnie, lub rozgłoszę znaną w pewnych kręgach pradę, że wzorcową cyganką a właściwie królową cygańską była Henia Borkowska.    

ALBUM FOTOGRAFICZNY można otworzyć klikając myszką na miniaturce zdjęcia.
Babski - baniorski - comber.
 

.......................................................................................................
Krótko dzisiaj piszę ale na różnorodne tematy. Ostatni to przypomnienie o konkursie.
 Przypominam, że jeszcze 26 godzin, to jest do północy 25 listopada, trwać będzie konkurs ogłoszony przez Portal Powiatu Tarnogórskiego związany z pojawieniem się nowego wydawnictwa tarnogórskiego - niewielkiej książeczki o witrażach kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła.