To lubię! Są fajni ludzie!

TARNOGÓRZANIE! Słynny plebiscyt Naszemiasto.pl i "Dziennika zachodniego" znów aktywny! Już teraz możecie Państwo wybierać najwspanialsze, turystyczne perły województwa śląskiego. (...) 

Kochasz, lubisz, szanujesz swoje miasto? Zagłosuj na GWARKI - wydarzenie, które ma szansę wygrać!


    Tak jak wyżej napisano w newsletterze z TCK.

Litera "F".
Fajnie, fajowo, fest! To obecnie rzadko używane staromodne słówka, których używało się niegdyś dla wyrażenia aprobaty.  A ja zamiast super, mega, za...iście, z wielkiej litery użyję: FAJNIŚCIE!
  
Ucieszyłam się! Cieszę się! Będę się cieszyć! Przed tygodniem zrobiłam wpis na blogu firmowany literą "E": http://www.tg.net.pl/blog/post/kosiba-lesiak/4835/Niewidoczne-zapomniane-zakopane, a dzisiaj otrzymałam, jak prawie co dnia, newsletter(a) z TCK. Był przefajny, bo dowodził, że nie zaspaliśmy w kwestii perłowych (dawniej: srebrnych) Tarnowskich Gór. Wzywa ten newsletter czyli post lub list (ze świeżymi wiadomościami) do oddawania głosów na Śląskie Perły 2011.
http://slask.naszemiasto.pl/artykul/993585,wybieramy-perly-wojewodztwa-slaskiego-2011-glosowanie,id,t.html

Tarnogórskie Centrum Kultury, największa instytucja kultury lokalnej, ale nie zaściankowej, dała dowód aktywności kulturalno-promocyjnej. Teraz obudzą się chyba ze snu letniego mieszkańcy-internauci. Jestem pewna, że do lidera czy pioniera dołączą inni i niczym lawina z Gór albo Masa Krytyczna zasypią kliknięciami plebiscyt. Tak mi się marzy, tego chcę.

Tarnowskie Góry nie są ukryte w podziemiach, to zielona perła o połyskującej srebrzyście powierzchni. Ilu tę powierzchnię widzi?
Srebro jest modne, bo jest moda na Tarnowskie Góry. 

       

Nocą srebrem miesiąc się mieni nad kopalnią i szybami a dniem letnim zieleń faluje na warpiach. Głosujcie na nasze Tarnowskie Góry