Polubić strategię.

Na stronie urzędu miasta informuje się o organizowanych konkursach. Lubię to! Sama cykam zdjęcia, więc "Lubię" te fotograficzne.
Jest też info o ankiecie badającej poziom satysfakcji klientów UM. Popieram ambitne dążenia do osiągania wysokiego poziomu czegokolwiek: Lubię to! 
W tym miejscu kopiuję i cytuję istotną informację, bo lepiej niczego nie przekręcić: "Decydujmy razem Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu i wdrażaniu polityk publicznych oraz podejmowaniu decyzji publicznych". Jeszcze nie wiem, czy lubię. Przeczytam jeszcze raz, i może wówczas ...
Informuje się o zawodach, konkursach, turniejach sportowych. Fajne! Lubię to! Aktywność fizyczna jest OK.
Informacje o spotkaniach, zebraniach szkoleniach (też mi się podobają. Dobrze jest się szkolić i szkolić innych też. I like it!

No, no! Forumowicze piszą, że zniknęła ze strony urzędu informacja o Strategii Rozwoju Miasta do 2020r. Faktycznie! Może przeniesiono dokument w inne, zacniejsze miejsce. W to samo, w którym znajduje się nowa, poprawiona wersja Strategii, ta, która zostanie przedstawiona mieszkańcom w najbliższy piątek. Szukałam, nie znalazłam. Za to jest nadal inny dokument. Lokalny Plan Rewitalizacji. Można się zapoznać:

TUTAJ

A na stronie sąsiedniego powiatu jest to: http://www.lubliniec.pl/dok_strategiczne/Strategia.pdf
Informacje, informacje, informacje. LUBIĘ TO!!!
I jeszcze coś. Nie żebym miała cokolwiek przeciw walentynkom ale legutko zastanawia mnie, dlaczego konkurs z okazji jednodniowego święta zakochanych zajmuje poczesne, eksponowane miejsce, a dokument dotyczący miasta przez... 18 lat gdzieś na boczku.
Ale są klimaty i klimaty. Czy w piątek, 10 lutego, będzie się mówiło o "urzędowym dniu zakochanych" No, nieeee. Więc o Strategii bez Strategii?