Błoga sobota

Jest się z czego cieszyć i czym chwalić tego lata, tego roku.
Nasze miasto poprawia swój wizerunek. Oto kolejne kamienice na starówce, te gminne i te będące własnością prywatną, przechodzą face-lifting czyli remonty. Doroczne miejskie święto, Dni Gwarków, nie sczezło a rozkwitło w tym roku szczególnie bujnie, a w kościele ewangelickim rozpoczęła się kolejna edycja koncertów muzyki organowej i kameralnej.

       

Zdjęcie - tu się nic nie przewraca. tu do życia przywraca.

Nie przybywa wprawdzie miejsc pracy w powiecie, podobnie jak i tanich mieszkań oraz miejsc parkingowych ale nic to, bo odrobina pudru w formie imprez kulturalnych i sportowych, zabaw, pikników zamaskuje te kilka pryszczy.

W miejskim "całokształcie" pojawił się inny ale wrześniowy element na zakończenie lata i otwarcie jesieni, szczególnie atrakcyjny - kobiety. W "Złotej Dziesiątce Kobiet Sukcesu" aż 20% stanowią panie związane z Tarnowskimi Górami i powiatem tarnogórskim, bowiem wśród laureatek konkursu "Kobiety Sukcesu Śląska 2012" organizowanego przez Portal Kobiet Aktywnych pojawiły się dwa nazwiska: pani Gabrieli Horzeli-Szubińkiej i pani Ilony Łuczak. A chociaż żadnej z nich nie przyznano zwycięskiej statuetki, to kolejny sukces Tarnowskich Gór ogłaszam, laureatkom gratuluję po tarnogórsku – szczerze i serdecznie, oraz pękam z dumy. Tarnogórzanki potrafią!

http://kobietysukcesu.eu/laureatki/zlota-10-slaska-2012.html
       

Zdjęcie - na tej fotografii być może znajdują się przyszłe naśladowczynie pani Łuczak i  Szubińskiej i to one stanowić będą chlubę Tarnowskich Gór. Tego im życzę na przyszłośc.