Był listopad, jest grudzień

Zamknięcie listopada i otwarcie grudnia było dla mnie dość intensywne, ponieważ uczestniczyłam w minionym tygodniu w kilku spotkaniach. I tak na przykład 29 listopada w konferencji naukowej pn "Dom Śląski", której temat obejmował m.in. zabudowę jednorodzinną Tarnowskich Gór. Prezentowano też opracowania domów jedno- i wielorodzinnych osiedli robotniczych Górnego Śląska.  http://www.tarnowskiegory.pl/articles,article,2067,Dom_Slaski_juz_w_piatek Wrócę do tego interesującego tematu innym razem, ale już niedługo

Natomiast dzisiaj, w pierwszym dniu grudnia, na Zamku w Starych Tarnowicach odbyła się prezentacja XVII-wiecznej rzeźby tzw. piety oraz uroczystość jej poświęcenia. Dzięki obecności dziennikarzy TVP Katowice, Gościa Niedzielnego i innych mediów lokalnych i regionalnych o Tarnowskich Górach usłyszą w regionie i poza nim.
Zdjęć zamieszczać teraz nie będę, ponieważ jestem pewna, że znajdą się one w Portalu Powiatu Tarnogórskiego. Jutro jednak postaram się umieścić w tym miejscu album z fotografiami wykonanymi przeze mnie podczas tego wydarzenia.
    
ALBUM FOTOGRAFICZNY można otworzyć klikając na miniaturce zdjęcia
no-repeat scroll left center transparent;">
Pieta - poświęcenie rzeźby w Zamku