Zastanawiam się, kto...

... kto zostanie laureatem konkursu świątecznego na najładniej ozdobioną witrynę ogłoszonego przez Urząd Miejski. Główna nagroda to 1000 zł, (jeden tysiąc złotych); zupełnie nieźle brzmi.

 Przeszłam przed świętami i podczas ich trwania krótką trasę - Ratuszowa, Rynek, Krakowska, fragmenty Górniczej i Bondkowskiego. No cóż, organizatorzy zapewne wybiorą najlepiej spośród tych, którzy zgłosili swój udział (swoją drogą ciekawe, ile wniosków witryn zgłoszonych do konkursu Urząd zebrał).

Hmmm.... "Duch w narodzie ginie" - jęknął znajomy, gdy pokazałam mu zdjęcia raczej oszczędnie przybranych witryn. "Ludziom się nie chce upiększać swoich miejsc pracy? Tak myślisz?" - zapytałam - "Dlaczego?" Coś pomruczał a po chwili powiedział - "Smutno im może na co dzień, czegoś im brakuje albo odwrotnie - mają przesyt dóbr, więc te świąteczne dobra nie są powodem do radowania się z nich. Jak sądzisz?" . Odpowiedział pytaniem na pytanie ... Taaaak... z pewnością nasze ulice nie wyglądają jak te na fotce naszej Drogiej i Dalekiej Sąsiadki-Blogerki, Oli Kuziw, gdzieś w Kanadzie.

ALBUM FOTOGRAFICZNY można otworzyć, klikając na miniaturce zdjęcia.
               
no-repeat scroll left center transparent;">
WITRYNY - Boże Narodzenie 2013