Akcja, plebiscyt, głosowanie

Gorąco dziękuję Internautom, którzy oddali swe wirtualne głosy na W S Z Y S T K I C H kandydatów z Tarnowskich Gór w plebiscycie "Patriotycznie zakręceni" edycji śląskiej na portalu naszemiasto.pl.

I chociaż tak się złożyło, że plebiscyt wygrał kandydat z sąsiedniego Bytomia, pan Łukasz Osóbka, serdecznie mu gratuluję tym bardziej, że to najbliższe nam duże miasto i związane z naszym historią.

Zapewne wszyscy w tym „plebiscycie” starali się pokazać nie tyle siebie, co ludzi żyjących na Śląsku, który przez to nas łączy. Łączy sympatią dla niego i miast, w których żyją, pracują, uczą się, bawią, niezależnie od tego, skąd przybyli ich przodkowie. Łączy tych, co chcą, aby ich miasto w tym regionie było ważne, nie pozostawało na uboczu. Żeby było rozpoznawalne przez wszystkich ludzi w Polsce, nie przez stereotypy.

Nikt z tych, co dali swoją "twarz", swoją „sylwetkę” dla idei, nie był lepszy od innych. Każdy z nas chciał pokazać swoje miasto z dobrej strony i swoją osobą i działalnością  pozytywnie promował swoje miasto.
http://slaskie.naszemiasto.pl/plebiscyt/wyniki/938,patriotycznie-zakreceni-edycja-slaska,id,t.html