Serce, serduszko, serducho.

Serducho otwarte szeroko czyli ambulans na rynku oczekiwał dzisiaj na krwiodawców, którzy wejdą lub nie, jeśli wiedzą i chcą. Mało ich czy dużo? Dowiemy się o efektach postoju czerwono-białego pojazdu z tygodnika „Gwarek”. A może jakaś wzorcowa akcja społeczna? 23 radnych x 400ml krwi? Co, nie? Dwa razy tyle conajmniej urzędników magistratu; policzymy. Jeśli nawet byłoby to tylko 50 albo 30 % to jest zachęta i wzór dla innych.

Dodatek czerwieni do aksamitnych oczu płci męskiej animalsa jest „pyskowy” a serduszko zwierzątka ufne w rozgardiaszu i tłumie ludzkim. Lokal kawiarniany to teraz często naturalne środowisko Europejczyka i jego Przyjaciela, psa.

Czerwony kolor podoba się głównie mężczyznom, jak sądzę. 30 stycznia br. dużą ilość czerwieni zapewniły wozy straży pożarnej nie w drodze do boju ale reprezentacyjnie, na rynku, z okazji ... czytać na stronie www.tarnowskiegory.pl.

I już wiadomo, że kiosku internetowego przechodnie nie kochają z powodu jego niewłaściwego koloru - nie czerwony a żółtaczkowo- niebiesko-royalowy, a na dodatek z ogonkiem (o przepraszam, ogonek przeszedł transformację z białego przez szary i w końcu wciśnięty w szparę kamienną zniknął zaklajstrowany dość "einfachowo'). Udeptane klepisko u stóp budki a jednak nie budki zagubionego dróżnika stanowi detal, którym interesować się mogą pieski. Czasem też wyrostek jakiś pozostawi na szybce odciski linii papilarnych i włączoną muzyczkę hip-hopową.


Trzy śliczne Gracje lub Walentynki – na dobry sen, na uśmiechnięte marzenia. Pani Natalia z koleżankami w zimowy wieczór 05 stycznia br. w galerii Inny Śląsk. Pozdrawiam Panią serdecznie , Pani Natalio!